7.Kapitola - Výhra a zklamání

2. května 2008 v 12:52 | Dark |  To mě nikdo nemá rád?
(3.2.2008 14:30)
Nová kapča - teď možná dlouho žádná nebude, jelikož už zase začne škola (Fuuuj! Podpálit!! xD)

Další mučivý týden bez jeho doteků, bez toho jemného hlasu...
Další týden bez jejích ohnivých vlasů, další týdenní muka, při kterých se mu nezrcadlil její obraz v očích...
Pokaždé když se viděli zahrály jim v očích jiskřičky. Jeho šedé oči ztratili pohrdavý nádech, její oříškové oči se jakoby probudili k životu. Ginny a Draco, oheň a led, dobro a zlo, sever a jih... Dva protiklady, které se přitahují...
Nebyli jediným párem, který tohle zažíval. I pár zelených očí každé ráno slídil po Velké síni a hledal ten černý. Majitelka těch temně černých očí ovšem ten smaragdově zelený pohled nehledala. Naopak. Vyhýbala se mu. Bála se dalšího zklamání. Přestala se těšit na středeční a páteční večery, kdy se s ním musela zaručeně setkat.
Potterovi se už krátil čas a Cho mu to velice ráda připomínala. Vždy se k němu nenápadně přitulila a zašeptala. "Už jen čtyři týdny..." "Už jen tři..." "Copak, nechce tě?" Začalo mu to lézt na nervy. Byl pátek a on seděl u Nebelvírského stolu. V klidu snídal když u ucha zaslechl šepot. "Že by se našemu lovci přestalo dařit? Už máš jen čtrnáct dní, Potříku..." To ho dopálilo. Dnes na večerním doučování to udělá. Svede Pansy Parkinsonovou. Na jeho seznamu zlomených srdcí přibyde další jméno. Další nevinná oběť...
Když Pansy večer otevírala dveře a vstupovala do spoře osvětlené učebny nevěděla, že míří do jámy lvové. Čekala, že Potter bude sedět za jednou z lavic, s obvyklou kupou poznámek a se sladkým úsměvem na rtech. Mýlila se. Všechny lavice byli přiražené ke stěně a uprostřed místnosti byl jeden jediný jídelní stůl, u něhož byly dvě židle. Na jedné z nich seděl Potter s polorozepnutou košilí (Pansy neunikla jeho vypracovaná hruď) a druhá čekala na ni. Na stole byl svícen se zapálenou svíčkou, stůl byl prostřený k večeři a její "učitel" si v ruce pohrával s rudou růží, která určitě vykvetla pouze pro ni. Nepatrně zdvihla obočí a zadívala se na Harryho.
"Všiml jsem si, že jsi nebyla u večeře, tak jsem tady zařídil takovou menší hodovní síň, pokud teda příjmeš mé pozvání na večeři," a sladce se usmál.
"Moc ráda." Pansy přišlo takové malé povyražení vhod. Brašnu, kterou měla s sebou, odložila hned u dveří. Posadila se na volnou židli a zadívala se do těch nebezpečně okouzlujících očí.
"Ta je pro tebe," naklonil se přes stůl a podal jí nádhernou růži.
"Děkuju," špitla sotva slyšitelně, vzala růži do ruky a položila jí na stůl před sebou. Harry jen jednou luskl prsty a před Pansy se objevil talíř plný jídla. Chopila se příboru a začala jíst. Potter nejedl. Jen usrkával ze svého poháru, v kterém šumělo šampaňské. Sledoval ji svýma bystrýma očima. Neušel mu jediný pramínek vlasů, který se jí neposedně usadil na čele a přímo vybízel k jemnému zastrčení za ucho. Zvedla oči od jídla a podívala se na něj.
"Ty se nenajíš?" a se šelmovským pohledem se napila ze svého poháru.
"Ne, nasytím se pohledem na tebe," nepatrně se pousmál. "Víš co by mě nasytilo víc?" Vstal ze židle a zamířil k ní. Zadržela dech. Klekl si před ní a vzal její ruce do svých. S dalším úsměvem se k ní naklonil a políbil ji na šíji. Uvolnila zadržovaný dech. Jeho dotyky byly jemné, zkušené. Poznala to. Nenápadně zamířil hůlkou na dveře. Zámek cvakl a tím zpečetil Pansyin osud.
"Myslím, že tohle... že bychom tohle... neměli dělat..." ozvala se roztřeseně. Potter pozvedl hlavu a zadíval se jí do očí.
"Myslíš?" Ochutnal její roztřesené rty. A v tom to pochopil. Nechce jí kvůli sázce, ale kvůli tomu co se z ní stalo. Byla jako ošklivé káčátko, z kterého vyrostla překrásná labuť. Po chvíli všechno ze stolu smetl rukou. Svíčka poslušně odskočila na zem a zhasla. Položil na stůl Pansyino tělo na kterém spočívaly jeho ruce, snažící se svléknout z ní přebytečné oblečení. Už se nebránila, naopak. Jemně mu pomohla vyklouznout jak z košile, tak z kalhot.
"Vem si mě, prosím..." Nabídka k sňatku? Ne. Vyjádření touhy. Splnil její přání. Přitáhl si jí k sobě a opatrně si ji vzal.
Za chvíli ležela na obrovském stole dvě zpocená, příjemně unavená těla. Pansy spokojeně oddechovala na Potterově hrudi. Tak to dokázal. Vyhrál sázku. Zajímalo ho, jak Cho přinutí Ginny aby se s ním vyspala. Pousmál se při vzpomínce na její jemný obličej, posetý spoustou pih. Jak rád by je zase spočítal... I když Pansy taky nebyla špatná... Možná, že ji ještě někdy použije, když nebude nikoho mít... Zavrtěla se ze spaní. Pohlédl na ni a přerušil tím tok myšlenek. Přivinula se k němu ještě blíž. Ošklivé káčátko... Jo, přesně to se k ní hodilo. Zdolal ji pro svoje potěšení. No, i když ta touha po Ginny byla větší než touha po Pansy. Zajímalo ho, co bude dál. Bude se na něj Pansy lepit stejně jako ta potvora Changová? Nebo se bude stydět za to, že odolala a nechá ho radši být?
Počítal s mnoha možnostmi, ale rozhodně ne s tou, že až jí druhý den na snídani uvidí, začne jím lomcovat vztek a žárlivost. Bavila se s nějakým chlapcem z Mrzimoru. On se s ní bavil! S jeho úlovkem! S ní! Je jen jeho, tak jak se vůbec opovažuje!! Vystřelil od stolu jako střela. Popadl Pansy za zápěstí a se slovy "Musím s tebou hned mluvit!" jí vytáhl z Velké síně.
"Co to děláš?" obořila se na něj se zčervenalými tvářemi. Asi nevěděla, jak se k němu má chovat.
"Co to ksakru bylo?! Kdo to byl a co po tobě chtěl?!" vyjel na ni.
"Ale ale, my žárlíme?" nasadila pobavený tón, kterým ho rozpálila do běla.
"Jak to se mnou mluvíš?!" Narazil ji na zeď a shlížel do jejích vystrašených očí.
"Co je to s tebou?! Včera jsi se takhle rozhodně nechoval..." špitla.
"To proto, že jsi nedělala zamilovaný očka na jiný kluky!"
"Já na nikoho zamilovaný očka nedělala a uklidni se! Nejsem tvoje hračka abys se mnou takhle zacházel!"
"Hračka možná ne, ale dokud neřeknu, patříš jenom mě, tak si dávej pozor!"
"Nejsem tvůj majetek! Ty si myslíš že o té sázce nevím?!" Trefa do černého. "Dozvěděla jsem se o ní dnes ráno, nejsem tak hloupá jak možná vypadám!" Do očí se jí hrnuly slzy.
"Já... Pansy já nechtěl. Byl to takovej chvilkovej... výpadek. Já... Nechtěl jsem tě kvůli sázce!" vyhrkl. V něčem mluvil pravdu, ale jinak lhal jako když tiskne. Proč lhal? Aby se o něm všichni nedozvěděli tu bolestnou pravdu, aby se Pansy neprořekla.
"A to ti mám jako věřit Pottere? Pust mě, už tě nechci ani vidět!" pokusila se mu vytrhnout, ale nepodařilo se jí to.
"Ale no tak Pansy, já to myslím vážně. Ta sázka... to bylo před tím, než jsem tě doopravdy poznal. Odpusť mi to."
"A proč bych to dělala? Já tě... tak... nenávidím!!" S každým slovem trhnula uvězněným tělem. Jeho noha byla mezi jejími a jeho tělo ji natlačovalo na zeď.
"Pansy prosím..."
"Nemusíš mě prosit! Já tě nechci! Nechci tě vidět natož s tebou být! Vsadil ses s Changovou o mě jenom proto abys několik dalších holek dostal do postele! Nenapadlo tě, že tě některá z těch, kterým jsi ublížil, milovala?! Ginny tě milovala Pottere a já taky!! Teď už ale ne." Její slova ho zasáhla jako šíp. Odhadla ho úplně přesně. Měla ho přečteného, dokázal si číst v jeho pocitech jako v otevřené knize. Odzbrojilo ho to. Kousavá odpověď pálila na jazyku jako jed. "Vidíš? Zase jsem měla pravdu. Nejsi nic, nic než podrazák. Chudák ta, která ti jako další naletí. Pust mě Pottere, dělej!" Neposlouchal jí a zadíval se na její rty. Vzrušovalo ho, že se bránila. Že ho nechtěla. Že ji mohl zdolávat. Uvěznil ji ve svých rtech a odmítal se od ní odpoutat. Ignoroval bušení jejích pěstí do své hrudi. Ignoroval její nepříčetné kopání nohou, ignoroval všechny náznaky nevole. Jen si bral její polibky. Bránila se dlouho. Po chvíli přestala. Přitiskla se k němu blíž a opětovala jeho jemné doteky. Když se od ní odpoutal, aby se nadechl, vyklouzla mu. Běžela na školní pozamky a nechala ho jen tak stát ve Vstupní síni.
Konečně udělala to, o co se snažila spousta dívek : Pobláznila Harryho Pottera.

Anketa

Má příběh "To mě nikdo nemá rád?" skončit Happy Endem?
Jasně, co jinýho?90 % (46 hlasy)90 %46 hlasy
Rozhodně ne!!6 % (3 hlasy)6 %3 hlasy
Co já vím...4 % (2 hlasy)4 %2 hlasy

Komentáře

[1]->pipipusinka<-, web, 3.2.2008 15:07
aspoň nejsem sama xD
[2]Kleo - SB, web, 3.2.2008 15:09
Mno! na toto som čakal!:) Chudák Pansy. Dúfam že ho odkopne!:) Len to by si Potter zaslúžil za tú stávku! (to horšie jak dedo pri správach zo sveta politiky:D)
Ale.. Kde je Draco? a.. A Ginny?:´(
Mnoa le toto bola jaká super kapča. :) Som porád čakala že ju tam Potter znásilní:D
[3]Kleo - SB, web, 3.2.2008 15:27
Niéééééééééé! ja nemôžem čakať! To neprichádza do úvahy!:´( I need new kapča! xD
[4]Kleo - SB, web, 3.2.2008 16:11
Oks:) príjmam!:) Tomíík! Kri sa!:D ale néé:) hneď to bude:D
[5]Kleo - SB, web, 3.2.2008 16:42
ďakujééém! Aj za tú kapču ♥♥♥
Aj za to že ma miluješ ♥♥♥ :)
[6]Kleo - SB, web, 3.2.2008 17:03
Mno mne sa zas páči ten posledný:)
[7]Nera, web, 3.2.2008 18:45
To bylo....neuvěřitelný, ale víš že já radši Draca než Harryho! Draco je zlato, myslím, že to víme obě!!! Pospěš s další kapčou!!! Pls!!
[8]Kleo - SB, web, 3.2.2008 19:03
Neslintaj, lebo si narušíš spoje v klávesnici a nebudeš môcť písať kapču! a to yb bolo zléé :o thakže Najprv na píš a potom kukaj na Draca:D
[9]VeLa, web, 4.2.2008 17:53
Máš hezuu blog ;)) Jináč jestli chceš mám na blogu NTSČ tak koukni je na aktuální stránce tak jestli chceš kukni ;)) Papa
[10]Michulka, web, 4.2.2008 19:09
začalo SONC tak scháněj hlásky ať postoupíš dál
[11]luckily, web, 20.4.2008 11:53
to bylo hustý!!! kdo jí ale řekl o té sázce, že by Cho??? no nevím, ale stejnak Cho nemám ráda... ale jinak naprosto úžasná kapča!!!:)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 weruška weruška | Web | 25. července 2008 v 22:08 | Reagovat

skvělý..moc hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama